Rotherham Utd - Accrington
Rotherham Utd - Accrington

Rotherham Utd – Accrington maçı 16 Kasım Cumartesi Saat 18.00’da. İngiltere 1.Lig 17. hafta karşılaşması, New York Stadyumu’nda oynanacak. Maç Mark Warren tarafından yönetilecek. 

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Rotherham Utd – Accrington Maç Analizi

Rotherham son beş maçında 3 galibiyet 2 mağlubiyet aldı. Bu beş maçtan 1 tanesini deplasmanda oynayan Rotherham bu maçtan mağlubiyet ile ayrıldı. Bu maçta hiç gol atamazken kalesinde ise 1 gol gördü. Son zamanlarda iyi olan Rotherham bu maçı kazanarak gidişatını daha iyi yerlere götürmek isteyecektir. Accrington son beş maçında 1 galibiyet 1 beraberlik 3 de mağlubiyet aldı. Bu maçlardan 2 tanesini deplasmanda oynayan Accrington 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldı.

Bu maçlarda hiç gol atamazken kalesinde ise 4 gol gördü. İki takım daha önce 55 kez karşılaştı. Bu maçlardan 29 tanesini Rotherham kazanırken Accrington ise 16 maç kazandı. Rotherham bu 55 maçtan 28 tanesini evinde oynadı ve 17 tanesini kazandı. Evinde ise 5 maç kaybetti. Bu maçta Rotherham maçı kolay bir şekilde kazanacaktır. Maçta favori olan Rotherham karşılaşmadan kolay bir şekilde galip yarılacaktır diye düşünüyorum. 

Maç Tahmini: Ms 1

Muhtemel ilk 11’ler

Rotherham

 1. D.Iversen
 2. J.Mattock
 3. R.Wood
 4. M.Ihiekwe
 5. M.Olosunde
 6. B.Wiles
 7. D.Barlaser
 8. J.Lindsay
 9. M.Crooks
 10. J.Hastie
 11. M.Smith

Yedekler

 1. F.Ladapo
 2. C.Morris
 3. S.MacDonald
 4. L.Price
 5. B.Jones
 6. C.Robertson
 7. J.Lamy

Accrington

 1. D.Evtimov
 2. M.Hughes
 3. R.Sykes
 4. J.Opoku
 5. C.Johnson
 6. S.Finley
 7. J.Cameron
 8. S.Conneely
 9. J.Clark
 10. C.Bishop
 11. D.Charles

Yedekler

 1. O.Zanzala
 2. J.Bursik
 3. P.Edwards
 4. A.Alese
 5. K.Sherid
 6. W.Neves
 7. S.Diallo