Dünya devi Juventus kulübünde forma giyen Cristiano Ronaldo, Portekiz televizyonu TV I’da katıldığı bir programda ses getirecek önemli açıklamalarda bulundu. Juventus forması giyen süperstar Cristiano Ronaldo’dan çok önemli açıklamalar geldi. Portekiz televizyonu TV I’ya konuk olan 34 yaşındaki süperstar özellikle son dönemde akıl dışı rakamlara ulaşan bonservis bedellerini değerlendirdi.

Kariyerinde sayısız kupa kaldıran, sayısız başarıya imza atan ve 5 kez altın top ödülünü kazanan Cristiano Ronaldo, “Sizce bugün transfer olsam benim değerim nedir? Günümüz futbolunda bunu hesaplamak çok zor. Artık değişen futbol endüstrisinin içinde daha çok para var. Joao Felix’in transferinden bağımsız olarak söylüyorum. Ancak bugünlerde herhangi bir futbolcu hiçbir şey yapmadan 100 milyon eurolara transfer olabiliyor” yorumunu yaptı.  

Holiganbet te Canlı Bahis oynamak isteyen okurlarımızın dikkatine! Bu haberlere dikkat edin. Ve sizde hemen oynayın! 2009 yılında 94 milyon Euro’luk dönemin dünya rekoru transfer ücretiyle Manchester United’dan Real Madrid’e geçen Portekizli yıldız, “Savunma oyuncuları ve kaleciler için 70-80 milyon Euro gibi astronomik rakamlar ödeniyor. Bence bu doğru değil. Ancak günümüz futbolunda bunu kabul edip, saygı göstermeliyiz” ifadesini kullandı. 

Geleceğine açıklamalar yapan konuşan Cristiano Ronaldo, “Önümüzdeki sene futbolu bırakabilirim. Ama bir bakarsınız 40-41 yaşıma kadar devam ederim. Kendimi fiziksel açıdan iyi durumda hissediyorum. Benim hayat prensibim anı yaşamak üzerine kuruludur. Anın tadını çıkarmaya bakıyorum. Artık para kazanmak için futbol oynamaya ihtiyacım yok, finansal açıdan refaha erdim” açıklamasını yaptı.