Pyramids FC - Wadi Degla
Pyramids FC - Wadi Degla

Pyramids FC – Wadi Degla maçı 25 Aralık Çarşamba Saat 20.30’da. Mısır Premier Lig 10. hafta karşılaşması, 30 June Stadyumu’nda, oynanacak. Maç Awad Saafan ve ekibi tarafından yönetilecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Pyramids FC – Wadi Degla Maç Analizi

Lige çok iyi başlayan Pyramids son zamanlarda kötü performans sergiliyor. Son zamanlardaki bu kötü düşüşü yüzünden ligde alt sıralara düşen Pyramids bu karşılaşmayı kazanarak üst sıralara yükselmek istiyor. Son zamanlardaki bu kötü düşüşü beklemeyen Pyramids bu karşılaşmadan favori durumunda. Wadi Degla ise ligde istikrarsız bir şekilde ilerliyor. İlk galibiyetini 2 maç önce alan Wadi Degla bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmak için elinden geleni yapacaktır. Ligde son sıralarda olan Wadi Degla bu karşılaşmayı kazanmayı çok istiyor. Karşılaşmada açık ara fark ile Pyramids favori. Bu karşılaşmayı kazanmayı başaracaktır diye düşünüyorum. Karşılaşmada iki takımda gol bulabilecektir diye düşünüyorum ve karşılaşma 3.5 üst olacaktır. 

Maç Tahmini: Ms/Toplam Gol / 2.5 Üst