MK Dons - Wycombe
MK Dons - Wycombe

MK Dons – Wycombe maçı 12 Kasım Salı Saat 22.30’da İngiltere EFL Trophy Güney Grup G 2. karşılaşması, Stadyum MK’da oynanacak. Maç Peter Walton tarafından yönetilecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

MK Dons – Wycombe Maç Yorumu

İngiltere EFL Trophy Güney G Grubu’nda MK Dons bugün evinde Wycombe’yi konuk edecek. Ev sahibi ekip son beş maçında 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldı. Bu beş maçın 3 tanesini evinde oynadı ve bu karşılaşmalarda 2 mağlubiyet 1 beraberlik ile ayrıldı. Bu 3 maçta toplam 1 gol atarken kalesinde ise 4 gol gördü. Grupta ise 1. sırada 6 puan ile bulunan MK Dons bu maçı kazanarak grupta liderliğini korumak istiyor. Wycombe ise son beş maçta 2 galibiyet 1 mağlubiyet 2 de beraberlik aldı. Bu karşılaşmaların 3 tanesini deplasmanda oynadı. Bu 3 maçta 1 galibiyet 1 mağlubiyet 1 de beraberlik aldı. Bu 3 maçta toplam 4 gol atarken 3 golde kalesinde gördü. Grupta ise 4. sırada hiç puanı bulunmuyor.

Dons son zamanlarda çok kötü durumda bu maçı kazanarak gruptaki yerini belirlemek isteyen Dons kazanmak için çok zorlanacağa benziyor. Wycombe ise son zamanlarda ortalama bir gidişat içinde ve bu maçı kazanıp gruptaki ilk puanını almak istiyor. Grupta ne kadar kötü olsada bu maçtan galip ayrılacaktır.

Maç Tahmini: Ms 2

Muhtemel ilk 11’ler

Milton Keynes

 1. L. Nicholls
 2. D. Lewington
 3. R. Martin
 4. J. Walsh
 5. J. Houghton
 6. G. Williams
 7. C. McGrandles
 8. A. Gilbey
 9. D. Kasumu
 10. R. Healey
 11. S. Nombe

Yedekler:

 1. H. Boateng
 2. J. Bowery
 3. K. Agard
 4. S. Moore
 5. B. Dickenson
 6. D. Asonganyi
 7. R. Harley

Wycombe

 1. R.Allsopp
 2. A.Stewart
 3. G.Phillips
 4. D.Charles
 5. D.Gape
 6. D.Wheeler
 7. J.Grimmer
 8. N.Freeman
 9. D.Onyedinma
 10. C.Thompson
 11. A.Akinfenwa

Yedekler:

 1. S.Kashket
 2. R.Aarons
 3. C.Yates
 4. S.Jombarti
 5. J.Jacobson
 6. J.Mascoll
 7. J.Parker