El Harby - Zamelek
El Harby - Zamelek

El Harby – Zamelek maçı 24 Aralık Salı Saat 20.30’da. Mısır Premier Lig 10. hafta karşılaşması, El Salam Stadyumu’nda oynanacak. Maç Mohamed Hanafy tarafından yönetilecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

El Harby – Zamelek Maç Analizi

İki takımda son haftalarda formda takımlar ve bu karşılaşmayı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. El Harby karşılaşmaya ev sahipliği yapmasına rağmen karşılaşmada favori değil. Ligde ise 14 puan ile 6. sırada olan El Harby bu karşılaşmayı kazanmak istiyor. Zamalek ise son zamanlarda çok iyi olmasa bile bu maçı kazanmak istiyor ve karşılaşmada favori durumunda. Ligde 14 puan ile 4. sırada olan  Zamalek bu karşılaşmayı kazanmayı çok istiyor.

İki takım daha önce 18 kez karşılaştı. Bu karşılaşmalardan 12 tanesini Zamalek kazanırken 2 tanesini El Harby kazanmayı başardı. Rakibine karşı şansı hiçbir zaman şansı tutmayan El Harby bu karşılaşmayı da kazanmayı başaramayabilir. Karşılaşmada iki takımda gol atmayı başaracaktır diye düşünüyorum. Bana göre El Harby bu karşılaşmada herkesi şaşırtabilir diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Çifte Şans 0-1