Derry City - Finn Harps
Derry City - Finn Harps

Derry City – Finn Harps maçı 25 Ekim Cuma Saat 21.45’te. İrlanda Premier Ligi 36. hafta karşılaşması, The Brandywell Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmayı Derek Tomney ve ekibi yönetecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Derry City – Finn Harps Maç Analizi

İrlanda Ligi’nin kapanış haftasında ev sahibi Derry City 54 puanla 4. sırada bulunuyor. Derry City oynadığı son 5 karşılaşmada 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Oynadığı bu 5 karşılaşmanın 3’ünde kendi seyircisi önündeydi. Bu karşılaşmalarda 1’er galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet alan Derry City bu maçlarda rakip ağları 5 kez sarstı ve kalesinde 3 gol gördü. Deplasman takımı Finn Harps ise 28 puanda 9. sırada bulunuyor.

Finn Harps oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Bu 5 maçın 3’ünü deplasmanda oynayan Finn Harps bu karşılaşmalarda sadece 1 gol atabildi ve kalesinde ise 4 gol gördü. Ev sahibi Derry City, aralarında sadece 3 puan bulunan Bohemians’ın olası bir mağlubiyeti ile bir üst sıraya tırmanabilir ve ligi çok daha iyi bir konumda tamamlayabilir. Bu yüzden Derry City’nin bu maça mutlak galibiyet parolası ile çıkacağını düşünüyorum. Öte yandan deplasman takımı Finn Harps’in ise 9. sıradaki yerinin değişmesi matematiksel açıdan mümkün görünmüyor.

MAÇ TAHMİNİ: MS 1

MUHTEMEL İLK 11’LER

Derry City

 1. P.CHERRİE
 2. C.COLL
 3. E.TOAL
 4. C.HARKİN
 5. G.SLOGGETT
 6. J.MCDONAGH
 7. G.GİLLESPİE
 8. B.MCNAMEE
 9. D.PARKHOUSE
 10. J.UZOKWE
 11. A.GİLCHRİST

Yedekler

 1. M.MCCRUDDEN
 2. G.BRUNA
 3. D.MCCAULEY
 4. N.GARTSİDE
 5. A.DELAP
 6. C.DAVİS
 7. R.BOYCE

Finn Harps

 1. M.MCGİNLAY
 2. S.TODD
 3. J.SMİTH
 4. H.ASCROFT
 5. J.BORG
 6. G.HARKİN
 7. N.BOYLE
 8. M.TİMLİM
 9. R.HARKİN
 10. R.CREATARO
 11. M.RUSSELL

Yedekler

 1. N.LOGUE
 2. D.O’REİLLY
 3. S.DOHERTY
 4. C.GALLAGHER
 5. C.DEASY
 6. S.DOHERTY
 7. K.FARREN