Blackpool - AFC Wimbledon
Blackpool - AFC Wimbledon

Blackpool  – AFC Wimbledon maçı 16 Kasım Cumartesi Saat 18.00’da. İngiltere 1.Lig 17. hafta karşılaşması, Bloomfield Stadyumu’nda oynanacak. Maç Phil Dowd tarafından yönetilecek. 

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Blackpool  – AFC Wimbledon Maç Analizi

Blackpool son beş maçta 3 galibiyet 2 beraberlik aldı. Bu beş maçtan 4 tanesini kendi evinde oynayan Blackpool bu maçlardan 3 galibiyet 1 beraberlik alarak ayrıldı. Bu maçlarda 10 gol atarken kalesinde ise 5 gol gördü. Son haftalarda çok iyi olan Blackpool bu güzel gidişata devam etmek istiyor ve bunu bu maçta devam ettirecektir diye düşünüyorum. Wimbledon ise son beş maçında 1 galibiyet 2 beraberlik 2 de mağlubiyet aldı. Bu maçların 2 tanesini deplasmanda oynayan Wimbledon bu 2 maçı da kaybetti.

Bu maçlarda 1 gol atarken kalesinde ise 4 gol gördü. Son zamanlarda çok kötü olan Wimbledon bu maçı kazanarak kötü gidişata son vermek için elinden geleni yapacaktır. Blackpool ligde 25 puan ile 8.sırada ligde ilk 6 ya 1 puan uzak olan Blackpool bu maçı kazanarak ilk 6 içine girmek istiyor. Wimbledon ise 13 puan ile 20.sırada bulunuyor. Bu maçı kazanarak düşme potasından kurtulmak istiyor. Bu maç iki takım içinde çok önemli ve bu maçta birbirini bayağı zorlayacaktır. Bu karşılaşmadan ev sahibi takım galip ayrılacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Ms 1

Blackpool

 1. J.Alnwick
 2. C.Tilt
 3. O.Turton
 4. J.Husband
 5. B.Heneghan
 6. J.Spearing
 7. L.Feeney
 8. J.Thompson
 9. M.Virtue
 10. S.Scannell
 11. A.Gnanduillet

Yedekler

 1. Calum MacDonald
 2. C.Guy
 3. C.Mafoumbi
 4. R.Bushiri
 5. R.Edwards
 6. N.Shaw
 7. R.Hardie

Wimbledon

 1. N.Trott
 2. T.Thomas
 3. P.Kalambayi
 4. P.Osew
 5. W.Nightingale
 6. S.Wagstaff
 7. M.Harrison
 8. A.Wordsworth
 9. M.Pinnock
 10. M.Forss
 11. J.Pigott

Yedekler

 1. C.Reilly
 2. A.Hartigan
 3. M.Folivi
 4. N.Tzanev
 5. K.Stabana
 6. N.Guinness
 7. K.Appiah