Antwerb - Anderlecht
Antwerb - Anderlecht

Antwerb – Anderlecht maçı 27 Aralık Cuma Saat 22.30’da. Belçika 1.Lig A 21. hafta karşılaşması, Bosuil Stadı’nda oynanacak. Maç Nathan Verboomen ve ekibi tarafından yönetilecek. 

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Antwerb – Anderlecht Maç Analizi

Antwerb son zamanlarda çok formda ve bu formunu korumak istiyor. Ligde ilk 3 içinde olan Antwerb bu karşılaşmayı kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Son haftalarda çok iyi olan Antwerb bu zorlu karşılaşmayı kazanmayı başarabilecektir diye düşünüyorum. Anderlecht ise son zamanlarda az da olsa toparlandı fakat bu karşılaşmayı kazanmayı başaracaktır diye düşünüyorum. Sezonun genelinde çok kötü performans sergileyen Anderlecht bu karşılaşmayı kazanmayı başarabiecektir diye düşünüyorum. İlk başlardaki bu kötü sonuçlar yüzünde kendini son zamanlarda toplayan Anderlecht bu karşılaşmayı kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Karşılaşmada iki takımda gol bulmayı başarabilecek ve karşılaşma büyük ihtimalle üst olacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: 2.5 Üst

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here