Al Baten - Rabeea
Al Baten - Rabeea

Al Baten – Rabeea maçı 31 Aralık Salı Saat 15.10’da. Suudi Arabistan 1.Lig 18. hafta karşılaşması, El Baten Club Stadyumu’nda oynanacak. Maç Fahad Al-Mirdasi ve ekibi tarafından naklen yayınlanacak.

Holiganbet Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Al Baten – Rabeea Maç Analizi

Al Baten son zamanlarda çok iyi performans sergiliyor ve çok formda bir takım. Bu iyi gidişata devam etmek isteyen Al Baten bu karşılaşmada iyi performans sergileyecektir. Son zamanlarda ki bu iyi gidişattan memnun olan Al Baten son beş maçı deplasmanda oynadı ve buna rağmen 4 galibiyet almayı başardı. Bu karşılaşmayı evinde oynaması onlara büyük bir moral olacaktır diye düşünüyorum. Rabeea ise son zamanlarda kötü performans sergiliyor ve bu kötü gidişata son vermek istiyorlar. Bu kötü gidişattan memnun olmayan Rabeea bu maçı kazanmayı çok istiyorlar. Karşılaşmada Al Baten çok iyi performans sergileyecektir ve karşılaşmayı net olarak kazanacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Ms 1