Türkiye Spor Toto Süper Lig takımlarından siyah beyazlı kulüp Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Sivasspor’u aldıkları galibiyetten, iştahlı oyunundan ve arzusundan ötürü kutladığını belirtti.

Bekledikleri gibi mücadelenin yüksek, teması bol olan bir takımla karşılaştıklarını ve mücadelenin zorluk seviyesinin üst derece olduğunu dile getiren Avcı, “Özellikle ilk yarı itibarıyla, çalıştığımız topa sahip olma ve rakibi topun peşinde koşturmayı zaman zaman yaptık. Zaman zaman basit kayıplarla rakibe duran toplar verdik. İlk yarı itibarıyla 1-0 yenik duruma düştük. Çalıştığımız, ufak değişiklikler ve dokunuşlarla dizayn etmeye çalıştığımız sistemin ilk yarıda karşılığını alamadık.” dedi.

İkinci gole kadar düşündükleri ve uygulamak istedikleri sistemin biraz biraz devreye girmeye başladığını ama bir anda golü yediklerini belirten Türkiye Spor Toto Süper Lig takımlarından siyah beyazlı kulüp Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, şöyle devam etti:

“Skor 2-0 olduktan sonra, oyuncuların uzun süredir alışık olduğu dizayna döndük. Şık olmayan basit top kayıplarına döndü. Beşiktaş takımının oyuna tekrar girmesi gereken durumdan tamamen uzaklaştık. Canlı Bahis oynamak isteyen okurlarımızın dikkatine! Bu haberlere dikkat edin. Ve sizde hemen oynayın! Bizim sistemi denedik olmadı, onların alışık olduğu sistemi denedik olmadı. Zihinsel olarak da bu hafta itibariyle bakacağız. Tespitlerimizi yapıp bir an evvel dönüş yapmamız lazım. Cuma akşamı muhteşem seyircimizle beraber, umarım ikinci haftada lige galibiyetle başlangıç yapan takım kimliğini ortaya koyarız.”